Movies
Ratings
542
Us and ThemRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Waiting For RainRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
One Week FriendsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Perfect WorldRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
I Belonged to YouRated ★ 4.0
VillainRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5