Series
Ratings
79- Bizarre BunchRated ★ 3.5
Queen of AhyunRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 4.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
- The Path to GloryRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0