Titles you rated
Source CodeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0