Series
Ratings
84
Cheo YongRated ★ 4.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5
Hotel KingRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.0