Titles you rated
The Green KnightRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0
BallerinaRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Heads of StateRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
School of RockRated ★ 4.5
Fist of LegendRated ★ 3.5
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Other GuysRated ★ 3.0
ReptileRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 3.5