Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
VoiceRated ★ 4.0
A Blood PledgeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Other WomanRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0