Movies
Ratings
335
Our TimesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Life After BethRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5