Movies
Ratings
407
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
5 to 7Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5