Series
Ratings
42
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0