Series
Ratings
13
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure OVARated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure OVARated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 2.5
- Salyers SpecialRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
New Fist of the North Star: The Cursed CityRated ★ 3.5
MazinkaiserRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Last JobRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0