Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5