Series
Ratings
88
Planet EarthRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0