Series
Ratings
167
The SimpsonsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0- Hong Kong ExpressRated ★ 2.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Sinsedae Bogo Eoreundeureun MollayoRated ★ 4.0
Into The StormRated ★ 3.0- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 5.0
- My Platoon LeaderRated ★ 1.0
- MinaRated ★ 3.0
Beijing My LoveRated ★ 4.0- Yes, SirRated ★ 4.0
- SWAT PoliceRated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 5.0
God of WarRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
Age of HeroesRated ★ 5.0
Im Kkeok JeongRated ★ 5.0- General HospitalRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 1.0