Titles you rated
Gangnam B-SideRated ★ 5.0
Less than EvilRated ★ 2.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Code Black Season 1Rated ★ 3.5
Byul Soon GeomRated ★ 3.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 2.5
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5- The CravingsRated ★ 3.0
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0
Judge vs. JudgeRated ★ 2.5
Mad DogRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 2.0
Man to ManRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5