Titles you rated
LeonRated ★ 4.5
Big Fish & BegoniaRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 0.5