Titles you rated
John WickRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
The ForestRated ★ 0.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
Self/lessRated ★ 2.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0