Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
SpyRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Strangers on a TrainRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0