Movies
Ratings
309
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 5.0
Dante's PeakRated ★ 4.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
TremorsRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0