Movies
Ratings
260
AntzRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.5
HancockRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
BlindRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 2.5
CubeRated ★ 1.5