Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5