Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Love AffairRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0