Titles you rated
ChappieRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0