Series
Ratings
93
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
The Cuphead Show!Rated ★ 3.0
Naked HistoryRated ★ 4.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Unicorn Academy Season 1Rated ★ 2.5- 闘牌伝説 アカギRated ★ 3.0