Movies
Ratings
122
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0