Titles you rated
PrometheusRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0