Titles you rated
The ShamelessRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5