Series
Ratings
49
Bad GuysRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
MineRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.5