Movies
Ratings
55
Begin AgainRated ★ 4.5
BoltRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0