Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
VacancyRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
BloodworkRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
The CraziesRated ★ 5.0
HellRated ★ 3.0
InseparableRated ★ 4.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 5.0