Series
Ratings
11- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Romance BlueRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 33분마다 떠나는 사람들Rated ★ 5.0
- Saranghaeseo GeuraeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0