Movies
Ratings
447
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0