Movies
Ratings
1187
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0