Series
Ratings
186- Burn! Top StrikerRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5