Titles you rated
RunRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The PlotRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 2.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 2.0
The True-taste ShowRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5