Movies
Ratings
1529
The Truth BeneathRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
WeekendsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 2.5
Toni ErdmannRated ★ 4.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
The BoatRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Mohamed DuboisRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Norwegian WoodRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.0