Movies
Ratings
110
HerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5