Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
JumongRated ★ 1.5
Madö King GranzörtRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 2.5- I Am a Singer - Best 10Rated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 1.0