Movies
Ratings
226
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Purge: AnarchyRated ★ 4.5
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 4.5
The GrudgeRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0