Series
Ratings
56
Prison PlaybookRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 2.5- The Final MatchRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0- Sad Love StoryRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 3.0
BloodRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0