Titles you rated
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
A Man Called GodRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0