Movies
Ratings
438
17 AgainRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0