Movies
Ratings
809
MasterRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0