Titles you rated
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
 BrokerRated ★ 2.0 BrokerRated ★ 2.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0
 WolfsRated ★ 3.5 WolfsRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 LouRated ★ 3.5 LouRated ★ 3.5
 Lucky Chan-silRated ★ 3.5 Lucky Chan-silRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.0
 Shark: The BeginningRated ★ 2.5 Shark: The BeginningRated ★ 2.5
 Afternoon ClassRated ★ 4.0 Afternoon ClassRated ★ 4.0
 Who Framed Roger RabbitRated ★ 4.0 Who Framed Roger RabbitRated ★ 4.0
 The Spy Gone NorthRated ★ 3.0 The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
 NimonaRated ★ 3.0 NimonaRated ★ 3.0
 Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.0 Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.0
 About FamilyRated ★ 3.0 About FamilyRated ★ 3.0
 Johnny ExpressRated ★ 4.0 Johnny ExpressRated ★ 4.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0