Titles you rated
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 2.5
Punisher: War ZoneRated ★ 3.0
Dragon Tiger GateRated ★ 3.0
Shit Up!Rated ★ 2.5
The Raid 2Rated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 3.0
The World of SilenceRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 2.5
LOST AND FOUNDRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 2.5
Repo MenRated ★ 2.5
The Woman in BlackRated ★ 3.0
First KnightRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.0
FlyboysRated ★ 3.0
Assault on Precinct 13Rated ★ 3.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 3.5
Romantic IslandRated ★ 3.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0