Movies
Ratings
923
The Lost CityRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0