Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 4.0
My Week with MarilynRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 0.5
MoneyballRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5