Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
ToxicRated ★ 2.5
A Year-end MedleyRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
HoneySweetRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5