Movies
Ratings
611
Dracula UntoldRated ★ 2.0
RealRated ★ 0.5
The GameRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
The VisitRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 1.0
Into the WoodsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.5
99 HomesRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 2.5
Big EyesRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0