Titles you rated
AnnabelleRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Vanishing on 7th StreetRated ★ 3.0- Bride of ChuckyRated ★ 1.5
Child's Play 3Rated ★ 1.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 1.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 1.5
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 3.5