Titles you rated
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0